Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektu

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Integer Group Services Sp. z o.o

Cybernetyki 10

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Skuteczne prowadzenie projektów
  • Zarządzanie czasem, zakresem oraz budżetem w całym cyklu życia projektu
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej, w tym przygotowywanie strategicznych dokumentów we współpracy z ze stroną biznesową i IT
  • Komunikacje z Biznesem, IT i dostawcami w zakresie analizy wymagań i rozwiązań
  • Zarządzanie zewnętrzną i wewnętrzną komunikacją
  • Prowadzenie i przygotowanie spotkań / telekonferencji statusowych / prezentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany profil ekonomiczny)
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku, w pracy w obszarze zarządzania projektami (Project Management)
  • Dobra znajomość MS Office oraz narzędzi wspierających prowadzenie projektów (np. MS Project, MS Visio, MS Teams, Jira, Confluence)
  • Znajomość metodyk / wzorców / dobrych praktyk w obszarze zarządzania projektami
  • Duża samodzielność, odpowiedzialność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i współpracy z ludźmi
  • Otwartość na nowe rozwiązania, elastyczność w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego B2/C1
  • Doświadczenie projektowe w zakresie rozwoju i wprowadzaniu na rynek nowych produktów i usług dla branży logistycznej lub e-commerce będzie mile widziane
  • Mile widziane certyfikaty z Project Management dowolnej dywizji (Prince 2, PMP, IPMA) bądź Certyfikat Agile PM

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmie logistycznej w Polsce
  • Wpływ na rozwój innowacyjnego biznesu
  • Ciekawą pracę w zgranym zespole
  • Rywalizację i zabawę na wspólnych eventach, w tym sportowych: Runmageddon, Poland Business Run.
  • Dofinansowaną opiekę medyczną i pakiet Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Stale poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów. Chcesz dołączyć do #TeamInpost i pomóc nam w budowaniu jeszcze większej sieci logistycznej? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy, mamy dla Ciebie mnóstwo wyzwań w świetnym zespole!

Kierownik Projektu, Cybernetyki 10, Warszawa