Oferta pracy

Kierownik Projektu

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Cybernetyki 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Integer Group Services Sp. z o.o

Cybernetyki 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Skuteczne prowadzenie projektów

  • Zarządzanie czasem, zakresem oraz budżetem w całym cyklu życia projektu

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej, w tym przygotowywanie strategicznych dokumentów we współpracy z ze stroną biznesową i IT

  • Komunikacje z Biznesem, IT i dostawcami w zakresie analizy wymagań i rozwiązań

  • Zarządzanie zewnętrzną i wewnętrzną komunikacją

  • Prowadzenie i przygotowanie spotkań / telekonferencji statusowych / prezentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany profil ekonomiczny)

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku, w pracy w obszarze zarządzania projektami (Project Management)

  • Dobra znajomość MS Office oraz narzędzi wspierających prowadzenie projektów (np. MS Project, MS Visio, MS Teams, Jira, Confluence)

  • Znajomość metodyk / wzorców / dobrych praktyk w obszarze zarządzania projektami

  • Duża samodzielność, odpowiedzialność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • Doskonałe zdolności organizacyjne i współpracy z ludźmi

  • Otwartość na nowe rozwiązania, elastyczność w działaniu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego B2/C1

  • Doświadczenie projektowe w zakresie rozwoju i wprowadzaniu na rynek nowych produktów i usług dla branży logistycznej lub e-commerce będzie mile widziane

  • Mile widziane certyfikaty z Project Management dowolnej dywizji (Prince 2, PMP, IPMA) bądź Certyfikat Agile PM

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmie logistycznej w Polsce

  • Wpływ na rozwój innowacyjnego biznesu

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole

  • Rywalizację i zabawę na wspólnych eventach, w tym sportowych: Runmageddon, Poland Business Run.

  • Dofinansowaną opiekę medyczną i pakiet Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Stale poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów. Chcesz dołączyć do #TeamInpost i pomóc nam w budowaniu jeszcze większej sieci logistycznej? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy, mamy dla Ciebie mnóstwo wyzwań w świetnym zespole!

Przewiń do profilu firmy