Oferta pracy

Kierownik Projektu

Atende S.A.

  • Plac Konesera 10a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Atende S.A.

Plac Konesera 10a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem realizacji projektu;

  • Koordynowanie i nadzór prac realizowanych w ramach projektu, przez cały okres jego trwania;

  • Opracowanie i utrzymywanie planu zarządzania projektem, harmonogramu i budżetu projektu;

  • Przydział obowiązków i kierowanie pracą członków zespołu projektowego;

  • Bieżąca kontrola postępu prac w celu utrzymania zgodności projektu z założonym planem;

  • Bieżące rejestrowanie i rozwiązywanie zagadnień projektowych oraz ich terminowe przekazywanie na właściwy poziom decyzyjny;

  • Monitorowanie i raportowanie odchyleń i wyników przeprowadzonych przeglądów;

  • Bieżące zarządzanie zmianami w projekcie;

  • Bieżące zarządzanie jakością w projekcie;

  • Analiza ryzyka, opracowywanie działań zapobiegawczych i naprawczych w przypadkach zagrożenia właściwego przebiegu projektu;

  • Zapewnienie prawidłowej komunikacji z interesariuszami projektu;

  • Wsparcie procesów sprzedaży i promocji projektu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu realizacją projektów IT;

  • Certyfikaty/świadectwa ukończenia kursów w zakresie zarządzania projektami;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość programów pakietu MS Office oraz Microsoft Project;

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie;

  • Bardzo dobre umiejętności planowania i organizacji pracy w zespole.

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów;

  • Ciekawe, złożone technologicznie projekty;

  • Dostęp do nowoczesnych technologii i rozwiązań;

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami;

  • Możliwość rozwoju certyfikacji i poszerzania wiedzy;

  • Niekorporacyjną kulturę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja nadesłanych aplikacji

2

Rozmowa z bezpośrednim przełożonym oraz HR

3

Rozmowa z przełożonym

4

Informacja zwrotna/Złożenie oferty pracy

Atende S.A.

Nasze wartości:

Dbamy o naszą markę i kulturę organizacyjną, bo zaufanie na rynku to podstawa.

Współpracujemy z największymi graczami na rynku, bo lubimy ciekawe i zaawansowane technologicznie projekty.

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, bo chcemy wspierać naszych pracowników.

Lubimy awansować naszych pracowników, bo wiemy, że rozwój jest dla nich ważny.

Dbamy o dobrą atmosferę w firmie, bo chcemy, abyś przychodził do pracy z uśmiechem.

Chcemy, abyś pracował z nami jak najdłużej, bo wiemy, że stabilizacja zawodowa ma znaczenie.

Przewiń do profilu firmy