Oferta pracy

Kierownik Projektu

LOT Aircraft Maintenance Services

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Praca w biurze stanowiącym wewnętrzny konsulting

  • Prowadzenie projektów i doradztwa w różnych obszarach biznesowych

  • Analiza oczekiwań biznesowych oraz możliwości wdrożenia ich w organizacji

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej

  • Skuteczna współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie realizacji celów projektowych

  • i identyfikacji szans rozwojowych

  • Współpraca z klientami oraz dostawcami zewnętrznymi w zakresie prowadzonych projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów w środowisku biznesowym

  • Doświadczenie w kompleksowych projektach biznesowych, z różnych obszarów

  • Praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami

  • Dobra znajomość MS Office oraz narzędzi wspierających prowadzenie projektów

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. C1

  • Umiejętności przeprowadzania analizy sytuacji i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Orientacja na cel i wysoka świadomość biznesowa

Mile widziane

  • Doświadczenie konsultingowe

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z dofinansowaniem programów unijnych lub krajowych

  • Certyfikacja z zakresu zarządzania projektami

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami transformacyjnymi lub badawczo-rozwojowymi

To oferujemy

  • Budowanie swojego doświadczenia w ciekawej branży

  • Kompleksowe projekty w złożonej organizacji

  • Elastyczne formy zatrudnienia

  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym preferencyjne bilety lotnicze

Jesteśmy liderem rynku usług technicznych związanych z obsługą samolotów w tej części Europy.

Przewiń do profilu firmy