Oferta pracy

Kierownik Projektu

Cyfrowy Polsat S.A.

Łubinowa 4A

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach związanych z produkcją elektroniki użytkowej

  • Kompleksowe zarządzanie projektami (w tym analiza potrzeb, planowanie strategii działania, ocena ryzyk, monitorowanie poszczególnych etapów realizacji, zarządzanie wdrożeniem projektu)

  • Raportowanie realizacji projektów

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej

  • Udział w spotkaniach w języku angielskim oraz wyjazdy służbowe (ok 10% czasu)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2- letnie doświadczenie w obszarze zarządzania projektami

  • Mile widziana znajomość standardów IATF oraz metodyki Prince2

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Biegła znajomość pakietu MsOffice, mile widziana znajomość Jira, MS Project, SharePoint, Google Workspace

  • Wysokie zdolności analityczne i organizacyjne, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku biznesowym

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Prace w dynamicznie rozwijającej się Grupie Polsat Plus

  • Zdobywanie wiedzy oraz doświadczenia w pracy z międzynarodowymi zespołami projektowymi

  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi