Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik projektu

OPERATOR ARP sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów inwestycyjno-budowlanych (budynki biurowo-usługowe, magazynowe, produkcyjne)

  • nadzór prac biura projektowego, generalnego wykonawcy i podwykonawców robót budowlanych, inspektorów nadzoru

  • nadzór nad procesem uzyskiwania koniecznych pozwoleń

  • organizacja komunikacji między uczestnikami procesu inwestycyjnego

  • współorganizacja postępowań przetargowych

  • nadzór nad przebiegiem procesu budowlanego, zawieranie umów budowlanych i zlecanie prac

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo i nieruchomości)

  • min. 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, preferowane doświadczenie w projektach biurowych

  • wiedza z zakresu przygotowania i realizacji inwestycji biurowych, użyteczności publicznej lub usługowych

  • znajomość przepisów Prawa budowlanego i procedur administracyjnych w budownictwie

  • znajomość obsługi programów MS Excel, MS Project, AutoCad

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność (praca związana z częstymi wyjazdami służbowymi)

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

  • zaangażowanie, uczciwość, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących, rzetelność, terminowość

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dużą samodzielność w działaniu

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez m. in. dofinansowanie do szkoleń

  • pakiet benefitów m.in. multisport, opieka medyczna, dofinasowanie do ubezpieczenia na życie, samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie