Oferta pracy

Kierownik Projektu

ASTEK Polska

umowa o pracę
10 00016 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
16 00021 800 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za projekt i koordynacja prac zespołu na każdym etapie jego realizacji

  • Współpraca, budowanie relacji i zarządzanie komunikacją z interesariuszami projektu

  • Współpraca z przedstawicielami biznesu, analitykami i architektami na etapie analizy potrzeb i wstępnej koncepcji rozwiązania

  • Planowanie projektu, dekompozycja zakresu na zadania

  • Skuteczne zarządzanie budżetem, zakresem i harmonogramem we współpracy z interesariuszami

  • Zarządzanie ryzykami i zmianami

  • Zarządzanie testami

  • Zapewnienie jakości wyników dostarczanych w etapach/przyrostach projektu

  • Dokumentowanie i raportowanie bieżącego stanu realizacji projektu

  • Zarządzanie dostawcami rozwiązań IT w projekcie

  • Rozliczanie i ocena projektu

  • Budowanie relacji z klientem wewnętrznym oraz partnerami/dostawcami usług IT

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w roli Product Ownera lub Product Managera w obszarze wdrożeń rozwiązań informatycznych dla HR (tj. ewidencja czasu pracy, systemy premiowe, zarządzanie talentami i sukcesją, samoobsługa pracownika i menadżerów, zarządzanie szkoleniami, ocena pracowników, procesy rekrutacji i onboardingu pracowników)

  • Doświadczenie w stosowaniu metodyk zarządzania projektami

  • Umiejętność myślenia analitycznego

  • Umiejętności prezentacyjne i organizacyjne umożliwiające zapewnienie rzetelnej komunikacji do zróżnicowanych grup odbiorców

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe, ukończone studia podyplomowe z zarządzania projektami lub kurs/certyfikat z zakresu zarządzania projektami

  • Znajomość rozwiązania HCM Oracle

  • Umiejętność prowadzenia analiz biznesowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia

  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych

  • Szkolenia i treningi

  • Długoterminowe i interesujące projekty

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska

  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna