Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

Centrum e-Zdrowia

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Dubois 5A

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie wdrożenia Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP w roli Kierownika Projektu w Centrum eZdrowia;

  • Koordynowanie działań związanych z przygotowaniem i realizacją postępowania przetargowego na zakup i wdrożenie systemu obsługującego procesy całej firmy;

  • Współpraca z wybranym wykonawcą wdrożenia, kontrola postępu prac oraz organizacja zadań wdrożeniowych po stronie Centrum;

  • Współpraca z użytkownikami końcowymi systemu w celu wypracowania skutecznej ścieżki wdrożenia systemu;

  • Raportowanie do Dyrekcji Centrum postępu prac i ryzyk oraz opracowywanie planów zaradczych;

  • Odpowiedzialność za skuteczne wdrożenie systemu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w roli Kierownika Projektu potwierdzone 3 kontaktami referencyjnymi;

  • Ważny certyfikat Prince2 Foundation;

  • Znajomość Confluence oraz Jira;

  • Znajomość MS Office, w tym MS Project;

  • Doświadczenie w pracy w roli Kierownika Projektu w co najmniej 2 projektach dotyczących wdrożenia systemu klasy ERP.

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrażaniu modułów: FK, Kadry, Płace, ŚT, Kontroling, Sprawozdawczość i Raportowanie;

  • Ważny certyfikat Agile PM Foundation;

  • Dobrą organizację pracy własnej jak i zespołu;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne, w szczególności umiejętność planowania, definiowania celów i ich realizacji;

  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji do postepowań realizowanych w ramach zamówień publicznych, tworzeniu planów finansowych i budżetowaniu;

  • Cechy takie jak: komunikatywność, kreatywność oraz samodzielność.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej firmie informatycznej;

  • Umowę o pracę;

  • Elastyczną ofertę benefitów;

  • Dofinansowanie wypoczynku dla dzieci;

  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne, tzw. „13-stkę”;

  • Rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji;

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy;

  • Otoczenie profesjonalnego zespołu;

  • Dla najlepszych premie uznaniowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • kafeteria MyBenefit

Komentarze naszych pracowników:

„Jestem bardzo mile zaskoczony podejściem działu HR do nowej osoby oraz bardzo zadowolony

z zaangażowania przełożonego jak i zespołu we wdrożenie mojej osoby w powierzone mi zadania”

Marcin P.

„Proces adaptacji jest dostosowany do umiejętności, nie czuję się przytłoczony ilością obowiązków”

Adam D.

„Sprawny onboarding, "wyczuwalna" przyjazna atmosfera i mniejsze napięcie w porównaniu do korporacji.”

Ewa Z.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

Życiorys uzupełniony w zakresie informacji dotyczących wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia.

Termin składania dokumentów:

Do 28 maja 2022r.

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty aplikacyjne przyjmowane są:

• w postaci elektronicznej:

- za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected],

- poprzez przekazanie za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej ePUAP,