Oferta pracy

Kierownik Projektu

T4B

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja prac zgodnie z umową, projektem, ustalonym harmonogramem oraz budżetem

  • Przygotowanie i organizacja placu budowy;

  • Składanie zamówień na materiały niezbędne do realizacji inwestycji

  • Kontrola stanu magazynowego materiałów elektroinstalacyjnych

  • Nadzór nad zespołem pracowników przydzielonych do realizacji prowadzonego przedsięwzięcia

  • Kontrola jakościowa powierzonych prac

  • Współpraca z nadzorem inwestorskim

  • Raportowanie do Koordynatora Projektów przebiegu realizacji zadania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (konstrukcyjne, sanitarne, budowalne, elektryczne, drogowe)

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

  • Umiejętność obsługi programów typu CAD

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność do podróży służbowych

  • Mile widziane uprawnienia budowlane bez ograniczeń

  • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów realizowanych ze środków publicznych

To oferujemy

  • Pakiet opieki medycznej;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Pakiet Multisport;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Opis inwestycji:

Pierwsze projekty będą realizowane na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego.

Prace dotyczą wdrażania nowych technologii związanych z automatyczną selekcją odpadów komunalnych, jest to System Indywidualnej Segregacji Odpadów (SISO), który stanowi kompleksowe narzędzie do zarządzania gospodarką odpadami w mieście. To rozwiązanie integrujące różne obszary zbiórki odpadów komunalnych w mieście dla zachowania pełnej informacji i szczelności systemu.

T4B

Jako T4B Sp. z o.o. zajmujemy się opracowywaniem koncepcji, projektowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań informatycznych, teletechnicznych, telekomunikacyjnych i energetycznych dla największych obiektów użyteczności publicznej w kraju.

Nasz zakres działań obejmuje sektory użyteczności publicznej, administracji państwowej, obrony narodowej, energetyki, telekomunikacji, biznesu i inżynierii środowiska.

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w różnorodnych projektach, masz doświadczenie w branży, zaczynasz swoją ścieżkę zawodową, chcesz być świetnym specjalistą, a może menedżerem - aplikuj! Nasze dynamiczne i elastyczne środowisko idealnie się do tego nadaje! Liczymy równocześnie na dobre relacje i pozostanie w naszych szeregach na długo!

Przewiń do profilu firmy