Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

Grupa PROFBUD Sp. z o.o.

  • Obozowa 57, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Obozowa 57

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za przygotowanie i realizację projektów inwestycyjnych po stronie Dewelopera

  • nadzorowanie procesu inwestycyjnego od momentu pozyskania gruntu do uzyskania pozwolenia na użytkowanie

  • odpowiedzialność za jakość, terminy i czas realizowanych inwestycji

  • raportowanie postępów prac

  • bieżące monitorowanie i koordynowanie przebiegu procedur administracyjnych

  • negocjowanie i nadzorowanie realizacji umów z projektantami

  • bieżąca współpraca z podmiotami zaangażowanymi w realizację projektów

  • nadzorowanie pracy projektantów, inspektorów nadzoru i Generalnego Wykonawcy

  • sporządzanie harmonogramów zarówno dla całości inwestycji jak i indywidualnie dla podmiotów współpracujących przy jej realizacji

  • bieżąca kontrola realizacji inwestycji zgodnie z harmonogramem

  • tworzenie budżetu inwestycji

  • koordynacja zadań w procesie inwestycyjnym

  • nadzorowanie propozycji rozwiązań projektowych pod względem jakościowym, wykonawczym i kosztowym

  • dbanie o wizerunek Firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo lub architektura lub planowanie przestrzenne

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość prawa budowlanego oraz procesów realizacji inwestycji

  • komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • pracę zapewniającą ciągle wyzwania i nowe cele

  • pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie

  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne