Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik projektu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POLMAN S.A.

    POLMAN S.A. to spółka z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży przemysłowej.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową realizację projektów związanych z remontami i budową chłodni kominowych i wentylatorowych na terenie Polski, a także pozostałych krajów Europy.

    Zadania:

    • Ocena jakości elementów montażowych,
    • Analiza rysunków roboczych,
    • Prowadzenie uzgodnień technicznych z przedstawicielem Zleceniodawcy,
    • Rekomendowanie rozwiązań zmierzających do optymalizacji procesów świadczonych usług,
    • Planowanie, organizowanie i nadzór nad postępem prac zespołu pracowników,
    • Opracowania dokumentacji powykonawczej zgodnie z wymogami technicznymi Zleceniodawcy

    Wymagania:

    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny),
    • Gotowość do pracy w delegacji (warunek konieczny),
    • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m,
    • Dobra organizacja czasu pracy,
    • Umiejętności planowania harmonogramu prac zespołu pracowników,
    • Dyspozycyjność,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • Znajomość obsługi komputera i pakietów biurowych,
    • Doświadczenie w pracy na budowach przy realizacji obiektów przemysłowych będzie dodatkowym atutem,
    • Mile widziane wykształcenie techniczne, bądź status studenta.

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
    • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

    Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku do aplikowania.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest:
    POLMAN S.A.
    ul. Na Skraju 68, 02-197 Warszawa
    NIP 118-00-31-958
    REGON 012110950
    KRS 0000275470 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS
    Kontakt pod adresem e-mail: [email protected]