Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

APROJEKT TECHNOLOGIE Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

APROJEKT TECHNOLOGIE - specjalizujemy się w budowie E2E oraz paszportyzacji sieci telekomunikacyjnych na terenie całego kraju. Na rynku działamy od 8 lat zatrudniając blisko 40 osób w Warszawie i Siedlcach. Do naszych Klientów należą m.in.: UPC Polska, Orange Polska S.A., Netia S.A., Petrotel, EmiTel, Urząd Komunikacji Elektronicznej, Dom Development i wielu innych.

W Warszawie poszerzamy Zespół Realizacji Inwestycji. Poszukujemy osoby, która w biurze i w terenie będzie nadzorować projekty budowy i paszportyzacji sieci.

Zadania:

  • Planowanie i harmonogramowanie projektów
  • Koordynacja i nadzór nad realizacją prac – kontrola terminowości, budżetu i jakości prac
  • Wycena prac
  • Kontraktowanie wykonawców i uzgodnienia zakresu prac
  • Wizje w terenie (cały kraj), weryfikacje placu budowy
  • Współpraca z biurami projektowymi i firmami wykonawczymi
  • Uzgodnienia z dysponentami nieruchomości
  • Merytoryczna weryfikacja rozliczanych prac
  • Praca w oparciu o wewnętrzne systemy i aplikacje

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w budowie, instalacjach, serwisie lub koordynowaniu inwestycji telekomunikacyjnych
  • Znajomość etapów procesu inwestycyjnego – mile widziana znajomość prawa budowlanego
  • Umiejętność czytania schematów sieci, obsługi programu AutoCad oraz MS Office
  • Umiejętność harmonogramowania prac i jego egzekwowania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu
  • Gotowość do całodniowych wyjazdów średnio raz w tygodniu i dłuższych raz w miesiącu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Kartę MultiSport i prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Miejsce pracy – Warszawa.

Dodatkowe informacje o firmie: www.aprojekt.net

Ogłoszenie archiwalne