Kierownik projektu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-05-22
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2018-06-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    THESAR-PRO Sp. z o.o.
    top
    Jesteśmy firmą współpracującą z dużym operatorem telekomunikacyjnym w zakresie prowadzenia projektów informatycznych o charakterze osobowym.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Prowadzenie projektów telekomunikacyjnych z zakresu instalacji teletransmisyjnych w budynkach, osiedlach mieszkaniowych.

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad realizacją projektu
    • tworzenie harmonogramów
    • koordynacja odbiorów
    • koordynacja zapotrzebowań materiałowych i sprzętowych
    • koordynacja prac dostawców i wykonawców
    • zarządzanie wykonaniem finansowym projektu
    • raportowanie - prowadzenie sprawozdawczości inwestycyjnej.
    • aktualizacja danych w aplikacjach wspomagających.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
    • znajomość obsługi aplikacji biurowych
    • komunikatywność,umiejętność pracy w zespole
    • znajomość zagadnień telekomunikacyjnych
    • znajomość metodologii prowadzenia projektów oraz zarządzania zespołami
    Mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem.

    Wynagrodzenie (zależne od realizowanego projektu):

    • od 5000 brutto
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.