Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Orange Polska S.A.; Warszawa

    Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

    Nasz
    Standard
    Umowa
    o pracę
     Rekrutacje
    wewnętrzne

    Nowoczesne
    środowisko pracy
     Programy rozwojowe
    i systemy szkoleń
    Zadania

    Zadania:

    • prowadzenie projektów w obszarze HR
    • planowanie i monitorowanie projektu od momentu rozpoczęcia do jego zakończenia
    • zarządzanie dokumentacją oraz harmonogramem w projekcie
    • wdrażanie jednolitych standardów projektowych, metodologii pracy, procedur i narzędzi
    • analizowanie i minimalizowanie czynników ryzyka
    • zarządzanie komunikacją
    Pasujesz
    do nas jeżeli

    Pasujesz do nas jeżeli:

    • znasz język angielski w stopniu zaawansowanym
    • posiadasz co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Projektu
    • jesteś otwarty i łatwo nawiązujesz relacje
    • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • dbasz o szczegóły
    • jesteś skuteczny w realizacji celów
    • potrafisz obsługiwać Share Point
    Mamy
    dla Ciebie

    Mamy dla Ciebie

    Prywatna opieka medyczna
    Przestrzeń do inicjatywy

    Realne wyzwania na co dzień

    Zapytaj
    o szczegóły

    Rekruter

    Aleksandra
    Pieniak

    Typowy dzień pracy w Orange
    znajdziesz na orange.jobs

    bottom