Kierownik Projektu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-07-20
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2018-08-19)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EBS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – R&D – sp. k., polska firma technologiczna działająca w branży zabezpieczeń z ponad 25 letnią tradycją grupy (www.ebs.pl), współpracująca z klientami na sześciu kontynentach.

    Biuro konstrukcyjne producenta wysokiej jakości produktów do transmisji danych z wykorzystaniem sieci GSM i Internet, systemów alarmowych, kontroli pracy online oraz osobistych systemów GPS.

    KIEROWNIK PROJEKTU
    Miejsce pracy: Warszawa, praca stacjonarna w biurze
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Koordynacja pracy zespołu projektantów oraz kooperantów zewnętrznych
    • Nadzór i współpraca przy tworzeniu założeń do nowych produktów
    • Monitorowanie kosztów, czasu oraz ryzyka projektowego
    • Agregowanie wiedzy dotyczącej projektu i przekazywanie jej pozostałym działom firmy (Dział handlowy, Dział wsparcia technicznego)
    • Aktywne uczestniczenie w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych w projektach

    Wymagania:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub jako lider techniczny projektów z branży elektroniki lub inżynierii oprogramowania
    • Co najmniej podstawowa wiedza z zakresu elektroniki lub inżynierii oprogramowania
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i tworzenie dokumentacji oraz umożliwiająca swobodną komunikację werbalną i elektroniczną
    • Wiedza praktyczna z MS Office, MS Project
    • Umiejętność wykonywania zadań w ściśle określonym terminie
    • Twórcze podejście do rozwiązywania problemów
    • Umiejętność raportowania stanu zadań oraz oceny ryzyka ich realizacji
    • Swobodne poruszanie się w kilku projektach jednocześnie
    • Cierpliwość i chęć samodoskonalenia się

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na etacie w pełnym wymiarze godzin
    • Aktywny udział w projektowaniu nowoczesnych rozwiązań elektronicznych wraz ze środowiskiem oprogramowania pomocniczego
    • Ciekawą, niemonotonną pracę
    • Możliwość sporadycznych wyjazdów do ciekawych miejsc na świecie
    • Wsparcie dla aktywnego spędzania czasu wolnego
    • Miłą atmosferę w pracy (chocolate driven development)

    Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV za pomocą przycisku aplikowania.

    Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EBS Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie (04-555), przy ul. Bronisława Czecha 59.

    Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji. CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

    Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EBS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (04-555) ul. Bronisława Czecha 59.

    Posiada Pani/Pan prawo żądania od przedsiębiorstwa sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania.

    Oświadczenia dotyczące Pana/Pani danych osobowych, w tym o wycofaniu zgody należy kierować na adres mailowy rodo@ebs.pl.

    Ma Pni/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.

    Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

    Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili.