Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANDRA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie jest stabilną firmą z 30-letnim doświadczeniem na rynku i wyłącznie polskim kapitale.
    Firma dostarcza usługi projektowe, doradcze, wdrożeniowe i serwisowe w zakresie najwyższej klasy technologii teleinformatycznych oraz systemów chłodniczych.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
    Branża: HVAC
    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • Udział w innowacyjnych projektach – obiekty przemysłowe, zarządzanie energią
    • Uczestnictwo w pełnym cyklu życia projektu (od projektowania po wdrożenia)
    • Dostęp do najnowszych technologii
    • Samodzielność w działaniu i wszechstronny rozwój
    • Niezbędne narzędzia pracy oraz dodatkowe benefity

    Zakres obowiązków na stanowisku:

    • Samodzielne prowadzenie projektów technicznych w zakresie wykonawstwa węzłów chłodu i instalacji HVAC
    • Opracowywanie i monitorowanie budżetu
    • Wybór podwykonawców i dostawców
    • Współpraca z inwestorami, dostawcami oraz podwykonawcami
    • Opracowywanie koncepcji projektowych na podstawie wizji lokalnej
    • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej oraz powykonawczej
    • Prowadzenie negocjacji biznesowych
    • Monitoring rynku w zakresie nowych inwestycji, przetargów
    • Wsparcie techniczne w pozyskiwaniu nowych projektów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnej realizacji projektów
    • Mile widziane uprawnienia branżowe
    • Znajomość programów: pakiet Office, AutoCad, programy do kosztorysowania
    • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (w tym terminologia techniczna)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętności handlowe i negocjacyjne

    Aplikacje prosimy wysyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz.

    bottom