Oferta pracy

Kierownik Projektu

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance GroupO firmie

  • Wołoska 22A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Wołoska 22A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział we wdrażaniu w firmie zarządzania projektami w metodyce Agile PM,

  • Prowadzenie projektów z zakresu rozwoju ubezpieczeniowych systemów sprzedażowych,

  • Zapewnienie realizacji projektów zgodnie ze standardami metodyki Agile PM, dzielenie się doświadczeniem i rozwijanie wiedzy współpracowników w zakresie metodyk zwinnych,

  • Zarządzanie zespołem projektowym złożonym z przedstawicieli IT, biznesu i dostawców zewnętrznych,

  • Przygotowanie planów poszczególnych faz projektów i monitorowanie postępu prac,

  • Kontrola budżetu i zakresu projektu,

  • Identyfikacja i zarządzanie ryzykami projektowymi,

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej,

  • Zapewnienie dobrej komunikacji w zespole projektowym i z interesariuszami projektu.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 - letniego doświadczenia jako Kierownik Projektów w metodyce Agile PM,

  • Praktycznej znajomości zwinnych metodyk prowadzenia projektów,

  • Znajomości tradycyjnych metodyk prowadzenia projektów (waterfall) - mile widziana,

  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami na styku biznes - IT

  • Znajomości branży ubezpieczeniowej - mile widziana,

  • Biegłej znajomości pakietu MS Office, Jira,

  • Dobrej znajomości języka angielskiego,

  • Umiejętności współpracy z wieloma interesariuszami w złożonych projektach,

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, komunikatywność,

  • Dobrej organizacji pracy własnej i zespołu projektowego,

  • Samodzielności w działaniu, umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,

  • Poczucia odpowiedzialności, zaangażowania i chęć rozwoju.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w projektach realizowanych w oparciu o metody zwinne,

  • Dostęp do atrakcyjnych szkoleń,

  • Szeroki pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów oraz pakiet sportowo-rekreacyjny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

57% naszych pracowników, jest z nami powyżej 5 lat. Co to oznacza dla Ciebie? Masz szansę pracować w stabilnej firmie i rozwijać się razem z nami. Jakość obsługi Klienta, ma dla nas kluczową wartość. Nasi Klienci bardzo to doceniają. Sprawdź to osobiście i zachęcamy, dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy