Oferta pracy

Kierownik Projektu

Polska Grupa BiogazowaO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie odpowiednich lokalizacji do wybudowania instalacji OZE w wyznaczonym obszarze Polski

  • prowadzenie analiz rynku krajowego pod kątem lokalizacji nowych inwestycji

  • współudział przy tworzeniu dokumentów środowiskowych

  • prowadzenie i koordynacja spraw formalno-prawnych w zakresie pozyskania niezbędnych decyzji administracyjnych umożliwiających budowę nowych obiektów OZE

  • negocjacje z właścicielami gruntu oraz potencjalnymi dostawcami/odbiorcami

  • koordynacja prac w ramach prowadzonych projektów inwestycyjnych na podległym terenie

  • utrzymywanie kontaktów z instytucjami samorządowymi oraz koordynacja prac związanych z procesem wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, warunków zabudowy, pozwolenia na budowę

  • przygotowywanie umów w ramach prowadzonych projektów przy współpracy z pracownikami Działu Prawnego Spółki

  • koordynacja przyłączania obiektów do sieci dystrybucyjnych energii

  • prowadzenie, uczestniczenie w rozprawach społecznych, przeprowadzanie licznych prezentacji Spółki

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z lokalnymi władzami i mieszkańcami oraz współudział przy prowadzeniu działań komunikacyjnych,

  • prowadzenie w pełnym zakresie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej wyżej wymienionych projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane – ochrona środowiska, rolnictwo)

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność prowadzenia korespondencji biznesowej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 wg skali Rady Europy

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • dynamizm i zaangażowanie w działaniu

  • kreatywność i zorientowanie na osiąganie celów

  • zdolności organizacyjne

  • komunikatywność

  • samodzielność

  • dyspozycyjność

  • gotowość do odbywania podróży służbowych

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • umiejętność prowadzenia projektów w MS Project

  • znajomość branży OZE

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole

  • Wspierającą kulturę pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie w 80% do pakietu prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość wykupienia karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

Polska Grupa Biogazowa

Polska Grupa Biogazowa to lider polskiego rynku w zakresie budowy i eksploatacji biogazowni rolniczych. Wytwarzamy, dystrybuujemy i sprzedajemy zieloną energię elektryczną i ciepło. Przyszłość firmy wiąże się z dynamicznym rozwojem sektora biogazu w Polsce i na świecie, dlatego w perspektywie najbliższych 2 lat planujemy budowę kolejnych 19 nowych biogazowni oraz rozwój rozproszonej energetyki zarówno w kraju, jak i za granicą. W skład Polskiej Grupy Biogazowej wchodzi kilkanaście spółek m.in. PGB Inwestycje, PGB Innowacje, PGB Dystrybucja oraz PGB Serwis. Więcej informacji na temat profilu działalności Grupy PGB znajduje się na stronie www.polskagrupabiogazowa.pl

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Jeśli posiadasz wykształcenie techniczne, doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych, a do tego jesteś osobą energiczną, samodzielną i wielozadaniową, to nasza oferta pracy jest właśnie dla CIEBIE!