Oferta pracy

Kierownik Projektu

TU EUROPA SAO firmie

Rekrutacja zdalna

TU EUROPA SA

Gwiaździsta 62

Wrocław

Poszukujemy Kierownika Projektu, który będzie odpowiedzialny za:

  • kierowanie projektami dla klienta wewnętrznego i zewnętrznego (transformacja procesów biznesowych w oparciu o rozwiązania IT)
  • definiowanie zakresu projektu, uzgadnianie i potwierdzanie wymagań biznesowych z kluczowymi interesariuszami po stronie biznesu
  • tworzenie harmonogramu projektu, koordynacja zadań oraz kontrola ich realizacji i bieżące raportowanie statusu projektów
  • organizacja i prowadzenie spotkań grupy projektowej, oraz identyfikowanie potencjalnych zagrożeń i dbanie o komunikację w projekcie
  • koordynowanie i monitorowanie prac w ramach danego portfela projektów
  • dbałość o optymalne i spójne wykorzystywanie technologicznych narzędzi przygotowanych przez Grupę Europa do sprzedaży i obsługi produktów

Tyle o zadaniach. Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Dobra komunikacja jest niezbędna, dlatego „must have” dla nas to umiejętność mówienia „dwoma językami” - zarówno językiem biznesu jak i IT
  • Umiejętności prowadzenia projektu od koncepcji do wdrożenia
  • Postawy „Can Do” czyli identyfikacji z produktem i umiejętności zamieniania przeszkód i problemów na wyzwania
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • Nastawienia na realizację celów biznesowych
  • Dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności pracy pod presją czasu
  • Dużych pokładów kreatywności i równie dużej samodzielności w działaniu
  • Doświadczenia popartego samodzielnie zrealizowanymi i zakończonymi projektami
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Z kwestii technicznych wymagamy - bardzo dobrej znajomości programów: excel, power point, JIRA, mile widziana znajomość MS project
  • Znajomość branży finansowej mile widziana

Co możemy Ci zaoferować?

  • Platforma my benefit
  • Opieka medyczna
  • Karta multisport
  • Zniżki na firmowe ubezpieczenia
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, w możliwie szybkim terminie za pomocą "Aplikuj".

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez TU Europa S.A. oraz TU na Życie Europa S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Jeżeli w zakresie przesłanych przez Ciebie danych, znajdują się dane szczególnych kategorii, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane dotyczące zdrowia), prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym”

Więcej informacji o Grupie Ubezpieczeniowej Europa oraz o procesie rekrutacji znajdziesz na stronie www.tueuropa.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy