Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

Lindner Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem w ramach realizowanego projektu

  • Przygotowywanie i nadzorowanie budżetu dla prowadzonych zadań

  • Prowadzenie nadzoru nad dokumentacją

  • Przygotowywanie i nadzór harmonogramu realizacji

  • Przygotowywanie zapotrzebowania materiałowego oraz nadzór nad wyposażeniem i materiałami do realizacji projektu

  • Współpraca z inwestorem i podwykonawcami w zakresie prowadzonego projektu

  • Udział w naradach i spotkaniach z architektem, inwestorem, kierownictwem budowy

  • Zgłaszanie prac do odbioru

  • Przygotowywanie rozliczeń podwykonawców i materiałów

  • Dbanie o przestrzeganie przez podległych pracowników dyscypliny pracy, przepisów BHP i p.poż.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Uprawnienia budowlane

  • Doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami budowlanymi na stanowisku Kierownika Projektu 2 lata

  • Umiejętności negocjacyjne oraz zdolności interpersonalne

  • Duża samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu

  • Znajomość kosztorysowania prac oraz technologii prac budowlanych

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (środowisko MS Office, Autocad, MS Project)

  • Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Nastawienie na realizację celów

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego