Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektu

HRE InvestmentsO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzenie projektem kubaturowym w trakcie jego realizacji;
  • Kontrola jakości i terminowości prac wykonywanych przez Generalnego Wykonawcę;
  • Współpraca z projektantem, inspektorem nadzoru inwestorskiego;
  • Prowadzenie i nadzór procedur administracyjnych związanych z procesem realizacji inwestycji;
  • Nadzór nad realizacją projektu zgodnie z ustalonym harmonogramem i budżetem;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej będą dodatkowym atutem;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa budowlanego;
  • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania, samodzielność, kreatywność;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Gotowość do pracy w delegacji;

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej (B2B);
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego;

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • kawa / herbata

HRE Investments to niezależny holding inwestycyjny typu private equity działający w sektorze nieruchomości. Zajmuje się inwestowaniem kapitału własnego oraz w imieniu polskich i międzynarodowych inwestorów prywatnych jak i instytucjonalnych.

Kierownik Projektu, Wrocław