Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik projektu

PSE INNOWACJE SP Z O O

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące zarządzanie projektem / projektami / portfelem / portfelami projektów

  • Odpowiedzialność za zakres, budżet i harmonogram zarządzanych projektów w kontekście realizowanych umów

  • Operacyjna współpraca z kierownikami wytwarzania, kierownikami działów, dyrektorami, Zarządem oraz biurami spółki

  • Współpraca z kierownikami projektów po stronie klienta i / lub partnerów zewnętrznych

  • Planowanie pracochłonności i akceptacja czasu pracy na projektach

  • Obsługa formalna projektów (odbiory, umowy, aneksy, pisma)

  • Zarządzanie ryzykiem i zagadnieniami projektowymi

  • Rozwiązywanie problemów w ramach posiadanych kompetencji, adresowanie pozostałych kwestii na wyższe szczeble zarządzania

  • Raportowanie statusowe i zarządcze

  • Planowanie finansowe projektu, cykliczna aktualizacja prognoz

  • Wnioskowanie o zasoby realizacyjne oraz kontraktowanie podwykonawców do projektów

  • Utrzymywanie aktualnych danych o projektach w obowiązujących w spółce narzędziach informatycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: Wyższe / Informatyka i kierunki pokrewne, Zarządzanie, Ekonomia

  • Doświadczenie: min. 5 lat na podobnym stanowisku w branży IT

  • Znajomość języków obcych:

  • Język angielski średniozaawansowany A2 / B1

Mile widziane

  • Certyfikacja w obszarze zarządzania projektami (certyfikat PRINCE2 Foundation lub wyższy, AgilePM Foundation lub wyższy)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach mających strategiczny wpływ na sektor energetyczny w Polsce i na świecie

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i wsparcie zespołu nastawionego na dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniami

  • Klarowną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz szkolenia

  • Wewnętrzny program mentoringowy wspierający zarówno nowych jak i obecnych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

  • Program onboardingowy pozwalający na szybką i przyjazną adaptacje do pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za

  • Samodzielne zarządzanie projektami i / lub portfelami projektów

  • Zakres, budżet i harmonogram zarządzanych projektów

  • Obsługę formalną projektów

  • Raportowanie zarządcze

PSE Innowacje jest spółką powstałą w 2012 na zlecenie operatora systemu przesyłowego - PSE S.A. Od 2012 roku realizujemy takie zadania jak: prowadzenie analiz i badań, w tym analiz techniczno-ekonomicznych, prowadzenie prac badawczo-rozwojowych, budowa nowych oraz rozwój i modernizacja istniejących systemów informatycznych wspierających prowadzenie ruchu sieciowego. Naszą misją jest dbałość o niezawodną i efektywną pracę systemu elektroenergetycznego w Polsce oraz jego stały rozwój. Jesteśmy jednostką do innowacyjnych zadań specjalnych w branży elektroenergetycznej.

Przewiń do profilu firmy