Logo Pracuj.pl

Kierownik projektu

Sygnity S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Sygnity S.A.

Strzegomska 140A

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Gojira

  • Scrum

  • Prince2Agile

  • Prince2

System operacyjny

O projekcie

Projekty związane z wytwarzaniem i utrzymaniem własnych aplikacji dla największych przedsiębiorstw przemysłowych działających na rynku polskim.

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie struktury podziału prac w projekcie, przydział i monitorowanie zadań
  • Zarządzanie ryzykiem projektu i rozwiązywanie pojawiających się problemów
  • Planowanie zasobów (w tym również udziału podwykonawców)
  • Uzgodnienia projektowe z Klientem w trakcie trwania projektu
  • Nadzór nad jakością produktów realizowanych w ramach projektu i dostawą produktów (w tym usług) projektu do Klienta
  • Zarządzanie kosztami projektu (wycena, planowanie, rozliczanie kosztów)
  • Opracowanie zasad komunikacji w projekcie
  • Zapewnienie właściwej komunikacji z zespołami realizacyjnymi, w szczególności w zakresie koordynacji prac i zarządzania ryzykiem
  • Raportowanie statusu projektów zgodnie z uregulowaniami wewnętrznymi i w oparciu o dostępne w spółce narzędzia
  • Nadzór i odpowiedzialność za harmonogram projektu, terminy, KPI
  • Zarządzanie dokumentacją projektową

Nasze wymagania

  • Doświadczenie jako Kierownik projektu – min. 3 lata
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne lub informatyczne
  • Biegłą znajomość narzędzi Gojira
  • Doświadczenie w realizacji projektów związanych z wytwarzaniem systemów informatycznych i ich późniejszego utrzymania (w tym z zachowaniem parametrów SLA) dla przedsiębiorstw przemysłowych
  • Certyfikat Scrum lub Prince2Agile, Prince2
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość standardów i narzędzi wsparcia projektów
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy zespołu na rzecz efektywnej i odpowiedzialnej realizacji postawionych celów, wspieranie zespołu w sytuacjach konfliktowych
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność czytelnego raportowania
  • Dobrą znajomość języka angielskiego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z menedżerem

Jesteśmy polską firmą IT, działającą od 1991 roku. Przeszliśmy drogę od rodzinnej firmy, przez błyskawiczny debiut na GPW po 4 latach, a dziś jesteśmy prężnie działającą organizacją. Większość banków w Polsce, najważniejsze urzędy państwowe oraz koncerny energetyczne stosują właśnie nasze rozwiązania.

Tworzymy aplikacje korzystając z wielu sprawdzonych i nowych rozwiązań. Rozwijamy się dynamicznie w nowoczesnych technologiach, integrując je z nowymi i istniejącymi aplikacjami. Budujemy systemy o złożonej architekturze na dużą skalę.

Nasze zespoły projektowe budujemy z osób o zróżnicowanych kompetencjach (analitycy, architekci, programiści, testerzy) i z różnym stopniem doświadczenia. Nie zawsze pracujemy nad wspólnym projektem w jednej lokalizacji, komunikujemy się za pomocą JIRA, Confluence, Teams. Wspieramy zespoły w ich pracy, zapewniając odpowiednie narzędzia, szkolenia i warunki pracy.

Na co dzień tworzymy zespół ludzi mających serce do IT.

Kierownik projektu, Strzegomska 140A, Wrocław