Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu Wytwórni Konstrukcji Stalowej

INSTAL BIAŁYSTOK S.A.

  • Kolonia Koplany (pow. białostocki)

    Kolonia Koplany (pow. białostocki), podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektem, jego planem, budżetem i stopniem realizacji harmonogramu zgodnie z przyjętymi standardami i procedurami oraz odpowiedzialność za budżet projektowy

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczych

  • kontakt z klientem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie

  • Znajomość programów AutoCAD oraz Excel

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w branży stalowej

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Mile widziana znajomość procesu produkcyjnego branży konstrukcji stalowych

  • Podstawowa wiedza w zakresie metod oraz technologii spawania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - pożądana

  • Dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność, samodzielności

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie/samozatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wdrażania własnych pomysłów

Miejsce pracy: Wytwórnia Konstrukcji Stalowych – Kolonia Koplany (okolice Białegostoku)

Kontakt: 694-469-495

CV proszę przesyłać drogą elektroniczną (w tytule proszę podać stanowisko)