Kierownik Projektu

Apator Rector Sp. z o.o.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Project

  • Jira

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kompleksową realizacją przydzielonych projektów

  • Ustalanie, monitorowanie, analizowanie i kontrolowanie stanu projektów (zakres, harmonogram, budżet, jakość)

  • Negocjowanie i kontrolowanie zawieranych umów

  • Zarządzanie kosztami projektu

  • Planowanie działań (w tym podwykonawców) w ramach powierzonych projektów

  • Zarządzanie ryzykiem projektowym

  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami

  • Identyfikowanie szans oraz kierunków rozwoju dla produktów i usług firmy oraz samego sposobu realizacji projektu

  • Współuczestniczenie przy definiowaniu zasad działania w ramach realizacji projektów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe minimum 5 lat, w tym 2 lata na stanowisku Kierownika Projektu

  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów – project management (PRINCE2, PMP, AgilePM)

  • Znajomość narzędzi wspomagających prowadzenie projektów (MS Project, Jira, Confluence lub tożsame)

  • Znajomość zagadnień IT oraz procesu wytwarzania oprogramowania

  • Doświadczenie w projektach, z zaangażowaniem w realizację wielu zespołów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie we współpracy z dużymi organizacjami a w szczególności z klientem z obszaru energetyki zawodowej

  • Certyfikaty: Prince2, Prince2 Agile, Agile PM, PMP, PSM

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole – Zespół szuka brakującego ogniwa – czekamy właśnie na Ciebie!

  • Dobrą atmosferę w pracy.

  • U nas możesz awansować.

  • Zapewniamy szkolenia wprowadzające – zaplanowany Onboarding.

  • System Premiowy – wypracowany zespołowo „System Motywowania w Apator Rector Sp. z o.o.” - przyznajemy nagrody uznaniowe i otrzymujemy nagrodę roczną!

  • Zatrudnienie na umowę o prace lub w formie B2B – wybór należy do Ciebie!

  • Stabilne zatrudnienie – średni staż pracy w naszej firmie to około 8 lat.

  • Możliwość umówienia się na pracę hybrydową po okresie wdrożenia.

  • Elastyczne godziny pracy – rozpoczynamy dzień pracy 07. 00 – 09.00 - kończymy 15.00 – 17.00 po okresie wdrożenia

  • Działanie w oparciu o 4 perspektywy: Kompetencje - Odpowiedzialność – Zadania (produkty/projekty) – Rozwój

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w projektach z branży energetycznej i gazowej

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – nasza spółka jest częścią Kapitałowej Grupy Apator – łącznie zatrudniamy około 2500 pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Program Rabatowy Apator Rector

  • Imprezy integracyjne / zespołowe