Logo Pracuj.pl

Kierownik Przychodni

Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.

Szparagowa 10

Bałuty

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów biznesowych wyznaczonych przez Zarząd;
  • Zapewnienie spełnienia wymogów formalnych związanych z prowadzeniem placówki medycznej (POZ/Klinika Płodności);
  • Dbanie o stały rozwój zakresu i jakości świadczonych usług;
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku placówki;
  • Budowanie relacji i utrzymywanie wysokich standardów obsługi pacjentów;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami, w tym z NFZ i MZ;
  • Analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju;
  • Wdrażanie, realizacja i monitoring standardów medycznych, procedur i instrukcji medycznych;
  • Nadzorowanie pracy podległych komórek organizacyjnych w zakresie prawidłowości wykonywanych zadań, w tym efektywności i optymalizacji kosztów;
  • Samodzielne kierowanie projektami w wybranych obszarach, w tym projektami rozwojowymi;
  • Nadzór nad prawidłowością wyposażenia medycznego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu strukturą organizacyjną w branży medycznej (przychodnia lekarska, diagnostyka obrazowa, szpital lub jeden z jego oddziałów, centrum medyczne);
  • Doświadczenie w pracy projektowej;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • Kreatywność, samodzielność w działaniu, przedsiębiorczość;
  • Świetna organizacja pracy;
  • Zdolności analityczne i nastawienie na cel;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość lokalnego rynku medycznego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Dostęp do usług medycznych, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego;
  • Pracę pełną wyzwań i możliwość poznania branży medycznej „od środka”.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Centrum Medyczne Salve Medica to czołowa placówka ochrony zdrowia w regionie.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie.

Z należną troską, dbamy o zdrowie, intymność i godność każdego Pacjenta.

Kierownik Przychodni, Szparagowa 10, Bałuty, Łódź