Kierownik Punktu Dystrybucji (branża instalacji sanitarnych)

Pipelife Polska S.A.O firmie

Pipelife Polska S.A.

Modlińska 205

Białołęka

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

• Organizacja pracy podległego punktu, zarówno pod kątem dbania o gospodarkę magazynową, jak i realizację celów sprzedażowych.

• Zarządzanie kilkuosobowym zespołem.

• Dbanie o dobre relacje z Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów (monitoring inwestycji i praca w terenie).

• Wsparcie Klientów w kwestiach handlowych i odpowiednia obsługa zamówień.

• Organizacja lokalnej dystrybucji.

Nasze wymagania

• Predyspozycje do stanowiska managerskiego.

• Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych.

• Prawo jazdy kat. B.

• Silna motywacja i determinacja w dążeniu do założonego celu.

• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Mile widziane

• Doświadczenie w prowadzeniu punktu dystrybucji.

• Znajomość branży sanitarnej / instalacyjnej.

To oferujemy

• Pracę nad ciekawymi i ambitnymi zadaniami.

• Ciekawą pracę w dobrej atmosferze w znanej międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

• Narzędzia pracy w postaci samochodu służbowego, laptopa, telefonu komórkowego.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Kierownik Punktu Dystrybucji (branża instalacji sanitarnych), Modlińska 205, Białołęka, Warszawa