Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Punktu Obsługi Klienta

GRUPA CE-MA SPÓŁKA Z O. O.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i nadzorowanie pracy zespołu - pracownicy biurowi oraz kurierzy (tworzenie grafików, podział obowiązków, rozmowy oceniające)

  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi naszego Kontrahenta (dyrekcja, dział reklamacji, magazyn)

  • Bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy oddziału przełożonym

  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych z kandydatami oraz zapewnienie odpowiedniego przeszkolenia nowych pracowników

  • Rozwiązywanie trudnych sytuacji z Klientem

  • Rozpatrywanie reklamacji, wdrażanie działań naprawczych

  • Wsparcie pracowników Punktu Obsługi Klienta w codziennych zadaniach (obsługa Klienta, planowanie tras kurierskich)

  • Czuwanie nad poprawnością raportów kasowych, prawidłowym obrotem gotówki oraz obiegiem dokumentów

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym

  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta, sprzedaży usług lub logistyce

  • Wysokie zdolności interpersonalne, organizacyjne i przywódcze

  • Wiedza z zakresu zarządzania zespołem

  • Umiejętność samodzielnego planowania, rozliczania i raportowania wyników pracy

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office, szczególnie MS Excel

  • Wykształcenie w kierunku zarządzania lub logistyki będzie dodatkowym atutem

  • Dyspozycyjność - wyjazdowe szkolenie wdrażające

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (współpraca B2B, wynagrodzenie miesięczne i premia + pokrycie kosztów Prowadzenia działalności: ZUS i podatek)

  • Wsparcie i szkolenia na każdym etapie pracy

  • Szeroki zakres samodzielności

  • Zgrany i kompetentny zespół

  • Niezbędne narzędzia pracy

GRUPA CE-MA SPÓŁKA Z O. O.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług w branży stolarstwa meblowego. Wykonujemy usługi transportu, magazynowania, instalacji mebli pokojowych i kuchennych wraz z podłączeniem sprzętu AGD. Współpracujemy z największymi koncernami meblowymi w Polsce dla których z dumą prowadzimy nasze usługi. Więcej o nas możesz się dowiedzieć ze strony: www.ce-ma.pl

Przewiń do profilu firmy