Oferta pracy

Kierownik Punktu Sprzedaży

Pryzmat Sp. Z o.o. Sp. K. O firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Pryzmat sp. z o.o. sp.k. zajmuje się najmem i sprzedażą urządzeń drukujących
oraz produkcją i dystrybucją tonerów i tuszów do drukarek.

Aktualnie do punktu sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK PUNKTU SPRZEDAŻY

Zakres zadań na stanowisku:

  • Planowanie i prowadzenie pracy punktu w oparciu o strategię sprzedaży firmy.
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych.
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników.
  • Pozyskiwanie klientów w obszarze sprzedaży i najmu urządzeń drukujących oraz materiałów eksploatacyjnych.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy na powierzonym terenie.
  • Inicjatywa i kreatywność w rozwijaniu nowych rynków.
  • Dbanie i odpowiedzialność za powierzony sprzęt i majątek spółki w punkcie.
  • Raportowanie działań i ścisła współpraca z dyrektorem regionu.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży i kierowaniu zespołem.
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi.
  • Wysoka motywacja do pracy, odpowiedzialność i determinacja w działaniu.
  • Umiejętność analizowania informacji i planowania działań.
  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Prawo jazdy kategorii B oraz znajomość środowiska MS Office (Word, Excel, Outlook).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym).
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.
  • Stanowisko pracy wyposażone w narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy).
  • Pomoc w okresie wdrożenia do pracy oraz niezbędne szkolenia produktowe i sprzedażowe.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie i programu multisport.
  • Wynagrodzenie stałe w systemie bezpremiowym.
Jeżeli ta oferta Cię zainteresowała, odpowiedz załączając swoje cv.
W tytule przesyłanych dokumentów prosimy o podanie nazwiska i imienia.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy