Oferta pracy

Kierownik Punktu Sprzedaży

Pryzmat Sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pracą punktu sprzedaży zgodnie z polityką i standardami firmy.

  • Realizacja planowanego poziomu sprzedaży.

  • Pozyskiwanie klientów w obszarze sprzedaży i najmu urządzeń drukujących oraz materiałów eksploatacyjnych.

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy na powierzonym terenie.

  • Inicjatywa i kreatywność w rozwijaniu nowych rynków.

  • Zarządzanie, motywowanie i rozwój podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży i zarządzania zespołem sprzedażowym.

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu.

  • Determinacja w działaniu i nastawienie na osiąganie celów.

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi.

  • Umiejętność analizowania danych i planowania działań.

  • Praktyczna znajomość arkusza kalkulacyjnego.

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym).

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

  • Stanowisko pracy wyposażone w narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy).

  • Pomoc w okresie wdrożenia do pracy oraz niezbędne szkolenia produktowe i sprzedażowe.

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie i programu multisport.

  • Wynagrodzenie stałe w systemie bezpremiowym.

Pryzmat Sp. z o.o. sp. k.

Pryzmat sp. z o.o. sp.k. zajmuje się najmem i sprzedażą urządzeń drukujących

oraz produkcją i dystrybucją tonerów i tuszów do drukarek.

Przewiń do profilu firmy