Columbus Energy S.A.

Kierownik Realizacji B2B

Columbus Energy S.A.O firmie

Josepha Conrada 20

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie procesów montażu instalacji odnawialnych źródeł energii dla obszaru B2B

  • organizacja pracy Sekcji Realizacji B2B

  • zarządzanie pracą podległego Zespołu Koordynatorów, Konsultantów i Projektantów

  • motywacja, dzielenie się wiedzą i podnoszenie kompetencji podległych Pracowników

  • reprezentowanie Spółki na spotkaniach z Kontrahentami/Inwestorami

  • współpraca ze wszystkimi działami Firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży fotowoltaicznej – warunek konieczny

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • doświadczenie w prowadzeniu realizacji projektów biznesowych PV

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem

  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami

  • wysoki poziom motywacji wewnętrznej, szybkość i pasja w działaniu

  • komunikatywność, samodzielność i kreatywność

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku Odnawialnych Źródeł Energii

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole

  • wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażaniu własnych pomysłów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • karta MultiSport

  • niezbędne narzędzia pracy

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje