Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Realizacji

KM-HYDRO S.C. Piotr Chmielecki, Magda i Łukasz KowalscyO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizacja oraz nadzór budów zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, normami, zasadami BHP i ppoż.,

  • terminowa i jakościowa realizacja kontraktów, zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym), budżetem i harmonogramem,

  • udział w naradach koordynacyjnych na prowadzonych budowach;

  • udział w odbiorach wykonanych robót;

  • rozliczanie przerobów miesięcznych;

  • rozwiązanie kwestii technicznych i organizacyjnych usuwanych usterek;

  • zarządzanie podległymi brygadami pracowników oraz szkolenie nowych;

  • identyfikacja, wycena, rozliczanie robót dodatkowych/zamiennych;

  • sporządzanie zamówień oraz koordynacja dostaw materiałów na budowę,

  • zarządzanie oraz inwentaryzacja posiadanych materiałów i narzędzi;

  • kontrole jakościowe prowadzonych prac;

  • koordynacje działań z pozostałą kadrą zarządzającą;

  • raportowanie wyników i czynny udział w rozwiązywaniu napotkanych problemów;

  • zaangażowanie w rozwój firmy i dbałość o jej dobry wizerunek;

  • wdrażanie decyzji przełożonych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne/budowlane;

  • udokumentowane minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika realizacji/robót oraz w samodzielnym prowadzeniu budów;

  • mile widziane doświadczenie przy konstrukcjach żelbetowych;

  • doświadczenie w bezpośrednim zarządzaniu pracownikami budowlanymi;

  • biegła obsługa komputera (MS Office, AutoCAD);

  • znajomość specyfiki oraz procedur zarządzania i pracy na budowie;

  • umiejętność planowania i organizacji pracy;

  • komunikatywność, sumienność, punktualność i dyspozycyjność;

  • samodzielność w działaniu i umiejętność pracy pod presja czasu;

  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole;

  • prawo jazdy kat. B;

  • chęć do ciągłego doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na pełen etat;

  • atrakcyjne wynagrodzenie motywacyjne uzależnione od osiąganych wyników i celów;

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;

  • realizację ciekawych projektów budowlanych;

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, odzież firmowa, samochód służbowy);

  • pakiet szkoleń grupowych i wsparcie personalne podczas okresu wdrażania;

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

KM-HYDRO S.C. Piotr Chmielecki, Magda i Łukasz Kowalscy

Firma budowlana specjalizująca się w uszczelnieniach garaży podziemnych, posiadająca swoje odziały w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie poszukuje osoby na stanowisko Kierownik Realizacji.

Przewiń do profilu firmy