Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik realizacji robót budowlanych

EKOINDUSTRY sp. z o.o.

umowa o pracę
8 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie funkcji Kierownika robót konstrukcyjno-budowlanych na budowie obiektu przemysłowego

  • wsparcie w kontraktacji robót budowlano-konstrukcyjnych oraz materiałów

  • weryfikacja dokumentacji projektowej i bieżąca współpraca z biurem projektowym

  • nadzór nad prawidłowością wykonywanych robót i dostaw

  • weryfikacja pracy podwykonawców pod kątem jakości, terminowości prac oraz prowadzenie spraw formalnych związanych z podległymi podwykonawcami (korespondencja, protokoły, raporty, itd.) oraz egzekwowanie wymagań umownych

  • udział w uruchomieniach i odbiorach obiektu

  • przygotowanie i kompletacja dokumentacji powykonawczej z wykonywanych prac (technicznej oraz jakościowej)

  • prowadzenie ofertowania i wycen dla nowych projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy lub kierownika robót dla obiektów przemysłowych lub Inżyniera samodzielnie nadzorującego prace

  • uprawnienia budowlane specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • umiejętność planowania i harmonogramowania prac

  • bardzo dobra znajomość programów: Excel, Word

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do pracy w delegacji w systemie tygodniowym lub dwutygodniowym

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Ciągłość zatrudnienia,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych typu ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, premie świąteczne itp.

O nas

Spółka realizuje kompleksowe usługi w zakresie generalnego wykonawstwa zadań inwestycyjnych w Polsce i za granicą w branżach:

• ochrona środowiska,

- oczyszczalni ścieków,

- instalacje przygotowywania, wzbogacania i wykorzystywania biogazu w celach energetycznych,

- stacje uzdatniania wody,

• budownictwa przemysłowego,

- obiekty przemysłowe,

- linie technologiczne,

- układy kogeneracyjne.