Logo Pracuj.pl

Kierownik realizacji robót budowlanych

INQUBATOR sp. z o.o.O firmie

umowa zlecenie
9 000–14 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
11 000–17 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
    woj. wielkopolskie - zachodniopomorskie - mazowieckie
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, zarządzenie, kierowanie robotami elektrycznymi ( przeciski, kanalizacja teletechniczna, linie kablowe zasilania NN, oświetlenie drogowe, pomiary) kierowanie - bezpośrednie codzienne zarządzanie na miejscu pracy kilkoma brygadami pracowników ( ok 15 - 30 osób)
  • współpraca z kierownikami projektów
  • zamawianie i rozliczanie materiałów
  • kierowanie pojazdem służbowym.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy
  • doświadczenie i odpowiedzialność za personel i materiały, maszyny, urządzenia.
  • dyspozycyjność
  • raz w miesiacu sobota do przepracowania.
  • wysoka samodzielności i znajomość zagadnień budowy prosty instalacji elektrycznych NN ( do 0,6 KV)
  • nie są wymagane uprawnienia budowlane.
  • płacimy za efekty - jakości, solidność i tempo wykonania prac przez zespoły pracownicze, umiejętności sprawność organizacji.
  • uwaga - ta praca nie jest dla osoby o konkretnych umiejętnościach i zaangażowaniu 99%. Wskazujemy to wprost aby nie marnować sobie nawzajem czasu.

To oferujemy

  • do uzgodnienia dodatkowe sprawunki
  • ciągłość działań, - możliwe połączenie zakresów nadzorowanych prac związane ze zwiększonym wynagrodzeniem.
  • premie za efekty.
  • umowa zlecenie wiąże się z prostota rozliczenia zadań i możliwością premiowania za efekty.
  • zakwaterowanie w miejscu realizacji prac.
  • delegacje
  • rozliczenie dojazdów.
  • pełne wsparcie asystenta i działów zaopatrzenia i transportu.
  • praca w fajnym i doświadczonym zespole

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Realizuje roboty budowlane w branży elektronika, telekomunikacja, energetyczne, roboty drogowe - branżowe. Patrz strona ---> Inqubator.eu

Kierownik realizacji robót budowlanych, Warszawa