Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Realizacji

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 30.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KM-HYDRO S.C. Piotr Chmielecki, Magda i Łukasz Kowalscy

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zatrudnimy osoby z wykształceniem technicznym do nadzoru i kierowania pracami w branży hydroizolacji na terenie Wrocławia, Opola, Krakowa, Warszawy i Pruszkowa.

    Obowiązki:

    • bezpośredni nadzór nad jakością i terminowością realizowanych prac;
    • rozliczanie dysponowanych materiałów i kosztów realizacji;
    • koordynowanie obiegu dokumentów

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne, najlepiej wyższe
    • doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku
    • mile widziana znajomość branży żelbetowej lub hydroizolacyjnej
    • samodzielność, odpowiedzialność i chęć do nauki
    • umiejętność zarządzania zespołem i czasem w pracy,
    • predyspozycje do zarządzania ludźmi,
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie i umowę o prace
    • odpowiedzialną pracę w partnerskiej atmosferze
    • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • współfinansowanie karty Multisport
    • ubezpieczenie grupowe.

    Wysyłając zgłoszenia wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, prowadzonej przez KM-HYDRO S.C. Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO), administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest KM-HYDRO S.C. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do procesu rekrutacji, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.