Oferta pracy

Kierownik Realizacji Wysyłki

Żabka PolskaO firmie

Żabka Polska

Szkolna 30

Plewiska (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie efektywnego, terminowego i bezpiecznego przygotowania dostaw dla sklepów Sieci

  • Kontraktowanie firm współpracujących oraz nadzorowanie nad prawidłową realizacją usług

  • Monitorowanie rynku i możliwych rozwiązań w celu pozyskiwania zasobów do prawidłowego funkcjonowania obszaru kompletacji

  • Organizowanie pracy podległego zespołu, rozwój podwładnych

  • Kontrolowanie KPI oraz podejmowanie działań celem zapewnienia jak najwyższej efektywności procesowej

  • Udział w projektach, bieżąca współpraca z innymi Kierownikami oraz Dyrektorem CL

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na kierowniczym stanowisku w obszarze Operacyjnym

  • Wykształcenia o profilu logistycznym lub ekonomicznym

  • Znajomości zagadnień i programów związanych z gospodarką magazynową

  • Doświadczenia w zarządzaniu dużym zespołem

  • Umiejętności analitycznych

  • Umiejętności wdrażania nowych rozwiązań i optymalizacji procesów

  • Skuteczności w realizacji celów i zadań, wysokiego zaangażowania i odpowiedzialności

  • Biegłej obsługi MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bez okresu próbnego),

  • Perspektywy rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów,

  • Premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy,

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód),

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji m.in. : j. angielski, zniżki na studia i rekrutacje wewnętrzne,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne