Oferta pracy

Kierownik Recepcji Hotelowej

Hotel Lamberton Business & ConferencesO firmie

  • Ołtarzew (pow. warszawski zachodni), Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Kierownik

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników , szkolenie i motywowanie
  • Kontrola portali rezerwacyjnych
  • Dbałość o wysoki standard obsługi gości
  • Ustalanie grafików pracy podległych recepcjonistów
  • Bieżąca współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie na kierowniczym stanowisku w recepcji hotelowej.
  • Praktyka pracy w dowolnym programie recepcyjnym.
  • Chęć do pracy, pogodne usposobienie, miła aparycja i dobra prezencja.
  • Umiejętność  pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w środowisku biznesowym z najbardziej rozpoznawalnymi markami w kraju.
  • Lunche pracownicze oraz  szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dołączoną klauzulą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy