Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Recepcji i Rezerwacji

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hotel Wawel Queen****

    Nowo powstający, elegancki, butikowy Hotel Wawel Queen**** usytuowany w ścisłym centrum Krakowa, tuż przy Wawelu zatrudni osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    OPIS STANOWISKA:

    • koordynowanie i nadzorowanie funkcjonowania działu recepcji i rezerwacji  (w tym przygotowywanie grafików)
    • dbałość o zachowanie najwyższych standardów w bezpośredniej obsłudze gości hotelowych
    • przygotowywanie szczegółowych raportów z funkcjonowania działu w danym okresie czasu
    • zarządzanie procesem rezerwacji wpływających oraz zarządzanie dostępnością pokoi
    • rozliczanie usług hotelowych i przygotowanie faktur za usługi
    • kontrola nad realizacją rozliczeń dobowych
    • optymalizacja sprzedaży usług hotelowych
    • monitorowanie poziomu zadowolenia naszych gości (ankiety, opinie na portalach)
    • analiza oczekiwań i opinii klientów oraz inicjowanie działań korygujących
    • współpraca z pozostałymi działami hotelu
    • szkolenie nowych pracowników

    WYMAGANIA:

    • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku kierownika Recepcji lub 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika zmiany recepcji/ supervisora recepcji  w 4* lub 5* hotelu
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • znajomość obsługi komputera, w szczególności: pakietu MS Office, programów recepcyjnych i rezerwacyjnych
    • samodzielność i dobra organizacja pracy
    • umiejętność zarządzania zespołem, także w sytuacjach kryzysowych
    • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
    • umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku obiektu
    • wysoka kultura osobista

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w kreatywnym profesjonalnym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.