Kierownik Recepcji

FOCUS HOTELS S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy działu recepcji, w tym zarządzanie, szkolenie i motywowanie pracowników działu

  • Zapewnienie najwyższego poziomu usług świadczonych przez dział recepcji

  • Monitorowanie poziomu wskaźników zadowolenia klientów hotelu

  • Analiza oczekiwań i opinii klientów oraz inicjowanie działań korygujących

  • Prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż usług hotelowych

  • Zarządzanie procesem rezerwacji wpływających do hotelu oraz zarządzanie dostępnością hotelu

  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących procedur oraz standardów sieci

  • Sporządzanie raportów sprzedażowych i kasowych

  • Ustalanie harmonogramu zmian pracowniczych

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w recepcji w branży hotelowej

  • Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista

  • Biegła znajomość języka angielskiego, inne języki mile widziane

  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności: pakietu MS Office, programów zarządzania hotelem (PMS)

  • Silnie rozwinięte zdolności przywódcze, komunikatywność, kreatywność i innowacyjność

  • Samodzielność i dynamizm w działaniu

  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej sieci hoteli

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Zniżki na noclegi pracownicze oraz na usługi gastronomiczne we wszystkich hotelach sieci

  • Zniżki na zakupy w sklepach marki QUIOSQUE

Czy wiedziałeś, że Focus Hotels S.A. to najszybciej rozwijająca się polska sieć hoteli? Mamy 15 hoteli w Gdańsku, Sopocie, Lublinie, Szczecinie, Łodzi, Poznaniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Elblągu, Chorzowie i Warszawie.

Czy wiedziałeś, że jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., która inwestuje w branże o najlepszych perspektywach rozwoju oraz o najwyższej rentowności, takich jak przemysł, hotelarstwo, budownictwo, nieruchomości komercyjne oraz handel detaliczny?

Czy wiedziałeś, że w hotelach mamy ponad 400 zadowolonych pracowników, którzy każdego dnia dbają o najwyższą jakość serwowanych usług?

Jeśli jesteś ambitną, zdolną osobą i nastawioną na rozwój osobisty dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy