Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Recepcji

PHH Hotele Sp. z o.o.

  • Potulicka 1A, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Potulicka 1A

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i nadzór pracy recepcji

  • Współpraca z pozostałymi działami hotelu

  • Zarządzanie rezerwacjami indywidualnymi i grupowymi

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości i świadczonych usług

  • Dbanie o właściwy przebieg dokumentacji

  • Prowadzenie rekrutacji i szkoleń pracowników

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie oraz chęć rozwoju

  • Wykształcenie min. średnie

  • Obsługa komputera, znajomość środowiska MS OFFICE

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Dyspozycyjność (system zmianowy)

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stałe wynagrodzenie

  • Szanse związane z rozwojem organizacji

  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia

Termin nadsyłania podań do dnia: 25.06.2021 r.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, które wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w tym wizerunku dla potrzeb procesu rekrutacji.