Kierownik Recepcji w Hotelu Farmona Business&SPA

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.

Jugowicka 10C

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy Recepcji zgodnie ze standardami Hotelu;

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości;

  • Identyfikowanie potrzeb Gości i rozwiązywanie sytuacji problemowych;

  • Nadzór i koordynacja pracy podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardem marki;

  • Rekrutacja i szkolenie nowych pracowników oraz zapewnienie motywującego środowiska pracy;

  • Kontrola czystości pokoi oraz koordynowanie pracy serwisu sprzątającego;

  • Realizacja strategii sprzedażowej m.in. poprzez sprzedaż dodatkowych usług;

  • Rozliczenia miesięczne dla księgowości, kontrolowanie bieżących dziennych raportów;

  • Współpraca z pozostałymi działami Hotelu (SPA, Restauracja).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: zarządzanie, hotelarstwo, turystyka;

  • Minimum 3 - letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w recepcji hotelowej;

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i dynamizm w działaniu;

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość systemów Protel, Profitroom, Rmanager będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Współpracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, w branży o dużym potencjale rozwojowym;

  • Interesującą i pełną wyzwań współpracę w gronie profesjonalistów;

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport;

  • Benefity w ramach polityki prorodzinnej;

  • Zniżki na kosmetyki Farmona oraz zabiegi SPA;

  • Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego;

  • Bezpłatny parking.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą RODO klikając APLIKUJ.

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prestiżowy, Butikowy Hotel FARMONA Bussines & SPA zlokalizowany w Krakowie, posiada 30 pokoi, w tym 3 apartamenty. Hotel jest pięknie usytuowany w parku pełnym stuletnich dębów. W hotelu mieści się elegancka Restauracja Magnifica oraz najpiękniejsze SPA w Krakowie w stylistyce balijskiej, a zabiegi wykonują indonezyjscy terapeuci. W Restauracji Magnifica organizujmy niezapomniane przyjęcia, imprezy okolicznościowe i spotkania biznesowe. Oferujemy znakomite dania kuchni Slow Food, Fusion oraz sezonowe menu inspirowane naturą, przygotowywane z pasją I dbałością o wysoką jakość.

Przewiń do profilu firmy