Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Recepcji

Polski Holding Hotelowy sp. z o.o.

Żwirki i Wigury 1H

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kieruje pracą Recepcji - stale monitoruje część recepcyjna zgodnie z procedurą audytu PHH;

  • Zarządzanie wszystkimi codziennymi operacjami w Recepcji. Kompleksowa obsługa gościa przed przyjazdem i w trakcie jego pobytu;

  • Odpowiada za zapewnienie profesjonalnej, skutecznej, sprawnej i uprzejmej obsługi gości - zgodnie ze standardami sieci Marriott International;

  • Dąży do zwiększenia obłożenia hotelu i uzyskania maksymalnych przychodów;

  • Profesjonalne, uprzejme i taktowne rozwiązywanie skarg gości, oraz wspieranie innych pracowników, gdy znajdą się w sytuacji, której nie potrafią samodzielnie rozwiązać. Analiza informacji w celu wyboru najlepszego rozwiązania danego problemu;

  • Ścisła współpraca z działem rezerwacji w zakresie overbookingu, obsługi grup, no-show’s itp;

Nasze wymagania

  • Znajomość systemu operacyjnego Opera oraz programów MsOffice;

  • Umiejętność organizacji pracy, ustalania priorytetów, realizacji wyznaczonych celów w określonym czasie;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dynamizm, dokładność i sumienność w działaniu;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Uprzejmość i nastawienie na wysoką jakość obsługi gościa;

  • Dokładność i sumienność w działaniu oraz inicjatywa;

  • Gotowość na poszerzanie swojej wiedzy;

  • Doświadczenie w branży hotelarskiej na podobnym stanowisku minimum 1 rok;

To oferujemy

  • Pracę w prestiżowym 5* hotelu sieci Marriott International;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Motywujące wynagrodzenie oraz uczestnictwo w hotelowym planie premiowym;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach sieci Marriott International w Polsce i zagranicą oraz w ramach spółki Polski Holding Hotelowy;

  • Pakiet świadczeń socjalnych i motywacyjnych (ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety świadczeń medycznych, dofinansowanie wczasów i posiłków, paczki i bony świąteczne, preferencyjne stawki pracownicze na pobyty w hotelach sieci Marriott Int. na całym świecie);

  • Pracę w stabilnej i prestiżowej firmie oraz pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i listu motywacyjnego.

Polski Holding Hotelowy lider inwestycji okołolotniskowych w Polsce. Spółka jest jednocześnie inwestorem, operatorem oraz administratorem istniejących obiektów, a także inwestycji realizowanych od podstaw. Jako franczyzobiorca współpracuje z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi takimi jak Marriott, Hilton, Best Western, International Hotel Group.

Przewiń do profilu firmy