Ta oferta pracy jest nieaktualna od 527 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Kreacji - Grafik

  • Ciechanów, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-01-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EMOI

    EMOI, polska marka odzieżowa

    Miejsce pracy:

    Możliwość pracy w siedzibie firmy w Ciechanowie
    lub zdalnie na zasadach „home office”z wizytami w siedzibie firmy.
    Firma mie
    ści się w Ciechanowie - 100 km na północ od Warszawy z połączeniem kolejowym na trasie Warszawa Gdańsk.

    Miejsce pracy: Ciechanów
    Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiada za wizerunek marki w obszarze komunikacji marketingowej zgodnie ze strategią marki
    • Tworzy grafiki na potrzeby: identyfikacji wizualnej marki; tworzy grafiki do internetu (bannery promocyjne, newslettery, grafiki do social media); tworzy grafiki na potrzebysklepów tradycyjnych (plakaty promocyjne, cenówki, ulotki)
    • Inicjuje i nadzoruje wraz z Koordynatorem ds. Marketingu sesje zdjęciowe związane z marką i produktem. W tym: sesje image, sesje look book, sesje „kreatywne packshoty”, sesje produktowe na stronę www.
    • Nadzoruje merytorycznie treści umieszczane w social media: facebook oraz instagram.
    • Działa zgodnie z kalendarzem działań marketingowych, który współtworzy wraz z Koordynatorem Ds. Marketingu.
    • Inicjuje nowe działania kreatywne zgodne z założeniami marki.

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość programów graficznych
    • znajomość trendów
    • kreatywność
    • mile widziane doświadczenie w branży fashion

    Oferujemy:

    • pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju w zespole profesjonalistów
    • stabilne warunki zatrudnienia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Do CV oraz listu motywacyjnego prosmy załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. nr 133 poz.883”.