Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Redakcji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Medical Tribune Polska Sp. z o.o.
    lider na rynku wydawnictw
    medycznych
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    KIEROWNIK REDAKCJI
    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Miejsce pracy: Warszawa-Żoliborz, ul. Powązkowska 44C

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad merytoryczną i formalną stroną publikacji
    • zapewnienie materiałów do poszczególnych numerów we współpracy z Sekretarzami Redakcji i Redaktorami Naczelnymi
    • ustalenie zawartości merytorycznej czasopism z uwzględnieniem założeń i potrzeb innych działów
    • współpraca z Działem Marketingu i Działem Sprzedaży
    • opracowywanie harmonogramu prac nad poszczególnymi publikacjami, kontrola realizacji projektów
    • koordynacja prac Redaktorów, Korektorów i Grafików
    • ocena pracy podległych pracowników

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe medyczne – warunek konieczny
    • umiejętność redagowania tekstów naukowych
    • umiejętność kierowania Zespołem
    • doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność organizowania pracy podległych osób

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy medycznego lub w dziale medycznym firmy farmaceutycznej

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku medycznym
    • miłą atmosferę pracy
    • wynagrodzenie proporcjonalne do umiejętności Kandydata

    Naszym pracownikom oferujemy:

    Dobra lokalizacja
    biura
    Praca od poniedziałku
    do piątku
    Stabilne warunki
    zatrudnienia

    Przyjazna i motywująca atmosfera pracy
    Rozwijające
    szkolenia
    Wsparcie w rozwoju zawodowym

    Poznaj nas bliżej www.podyplomie.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. Nr 133 poz.883)