Kierownik Referatu Koordynacji i Nienależnych Świadczeń

  • zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 20.11.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 20.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SZCZECIŃSKIE CENTRUM ŚWIADCZEŃ

    Opis stanowiska: Zakres zadań wykonywanych na stanowisku obejmuje m. in.:

    Kierowanie pracą stanowisk Referatu Koordynacji i Nienależnych Świadczeń w zakresie dbałości funkcjonowania stanowisk, terminowości i jakości prac wykonywanych przez pracowników. Kontrola oraz nadzór nad stanowiskami, szczególnie w aspektach o zasadniczym znaczeniu referatu:

    prowadzenia postępowań administracyjnych w zakresie:

    • przyznania lub odmowy prawa do świadczeń,
    • zmiany decyzji,
    • uchylenia prawa do świadczeń,
    • wygaszenia prawa do świadczeń,
    • uznania i zwrocie nienależnie pobranych świadczeń;
    1. rozpatrywanie odwołań od przedmiotowych decyzji administracyjnych,
    2. współpracy z Wojewodą Zachodniopomorskim w zakresie koordynacji świadczeń względem obywateli przemieszczających się w graniach Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Konfederacji Szwajcarskiej.

    Niezbędne wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane w kierunku: administracja, prawo

    Oferty nalezy składać w terminie do dnia 28 listopada (włącznie).

    Uwaga:

    Szczegółowe informacje o naborze dostępne na stronie internetowej: www.swiadczenia.szczecin.pl w zakładce: Praca. Ogłoszenie Nr 20/2018

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uwaga: szczegółowe dokumnety niezbęne do spełnienia wymagań formalnych dostępne są na stronie internetowej Szczecińskiego Centrum Świadczeń: www.swiadczenia.szczecin.pl w zakładce Praca. Ogłoszenie Nr 20/2018