Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik regionalny

VOTUM ODSZKODOWANIA S.A.

  • Ciechanów, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Mława, Myszyniec, Nowe Miasto nad Pilicą, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Płock, Pułtusk, Radom, Siedlce, Sierpc, Warszawa, Węgrów, Wyszków

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • dobór osób stanowiących zespół sprzedażowy

  • koordynowanie i rozwijanie zbudowanego zespołu sprzedażowego

  • oferowanie osobom poszkodowanym w wypadkach kompleksowej obsługi sprawy odszkodowawczej w ramach umowy ze Spółką

  • informowanie klientów o działalności prowadzonej przez Votum Odszkodowania

  • pomoc w uzyskaniu dokumentacji, niezbędnej do realizacji umowy z Klientem

  • realizacja procesu obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • umiejętność organizacji i zarządzania czasem

  • zdolność budowania i utrzymania relacji z Klientem

  • uczciwość i zaangażowanie

  • empatia

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • wsparcie w budowaniu i rozwijaniu zespołu sprzedażowego

  • wynagrodzenie prowizyjne bez górnej granicy

  • umowę o współpracę

  • rozbudowany pakiet szkoleń

  • jasne zasady i przejrzystą ścieżkę kariery

  • udział w rankingach z atrakcyjnymi nagrodami m.in. egzotyczne wycieczki

  • pomoc w nawiązaniu kontaktów z Klientami

W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim Votum Odszkodowania S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierownik regionalny. Rekrutujemy pracowników samodzielnie. Dzięki temu możemy upewnić się co do odpowiedniego doświadczenia, wiedzy oraz zbieżności systemu wartości kandydata z naszym. Zespół Votum to grupa niezwykłych ludzi, dla których pomoc poszkodowanym to coś więcej niż oferta Spółki.

Przewiń do profilu firmy

Ccesz działać skutecznie, a w zamian osiągać ponadprzeciętne dochody?

Z nami możesz pomagać i zarabiać!