Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Regionalny

ALTUS CREDIT sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Kierownik

Rozwijająca się firma z branży consumer finance poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja Przedstawicieli Finansowy
  • zarządzanie bieżącą działalnością podległego zespołu
  • dbanie o zachowanie standardów jakości obsługi klientów

Wymagania:

  • doświadczenie w branży pożyczek gotówkowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • minimum średnie wykształcenie

Oferujemy:

  • stałą podstawę wynagrodzenia
  • przejrzysty system premiowy
  • samochód służbowy

Prosimy o określenie stanowiska (Kierownik Regionalny) oraz województwa w których chcielibyście Państwo pracować.

Ogłoszenie archiwalne