Logo Pracuj.pl

Kierownik Regionalny

Claro sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległymi placówkami
  • Uczestniczenie w procesie wdrażania nowych kontraktów
  • Współpraca z działem operacyjnym realizującym proces stałej usługi
  • Koordynacja i realizacja bieżących działań
  • Uczestniczenie w procesie pozyskania nowych klientów
  • Współtworzenie strategii rozwoju Firmy
  • Delegowanie zadań do Działu Rekrutacji

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel)
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległymi pracownikami
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Pełna dyspozycyjność
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu pozytywnych relacji
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji zadań
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży utrzymania czystości

To oferujemy

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie
  • Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego
  • Niezbędne narzędzia – samochód, laptop oraz telefon służbowy
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pakiet bezpłatnej prywatnej opieki medycznej

Rejon działania

  • Wrocław, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zgorzelec, Legnica, Lubin, Głogów

Claro sp. z o.o. sp. k.

CLARO to prężnie rozwijająca się Firma o zasięgu ogólnopolskim działająca od kilkunastu lat na rynku profesjonalnych usług Facility Management, posiadająca ugruntowaną pozycję w branży.

Kierownik Regionalny, dolnośląskie