Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik regionalny

MILZ KOTKIEWICZ sp.j.

10 00016 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sprzedażą, rozwój dystrybucji i systemu sprzedaży bezpośredniej

  • Koordynacja i kontrola punktów Lombardowch

  • Systematyczna kontrola magazynów pod kątem zgodności cen oraz jakości wystawianych aukcji

  • Nadzorowanie sprzedaży internetowej.

  • Kontrola, szkolenia oraz koordynacja pracowników w sprawach bieżących w godzinach otwarcia punktów

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność

  • Znajomość branży RTV, AGD,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Chęć podjęcia odpłatnego dwu miesięcznego szkolenia w Krakowie

  • Relokacja do miasta Zgorzelec (dolnośląskie) lub możliwy dojazd do miejsca pracy max 30-40km

  • CV WRAZ ZE ZDJĘCIEM

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży złotniczej, oraz doświadczenie w pracy w Lombardzie.

To oferujemy

  • Bardzo wysokie wynagrodzenie PODSTAWA +PROWIZJA

  • Samochód służbowy

  • Telefon oraz laptop

  • Codzienna pomoc oraz dyspozycyjność dyrektora zarządzającego

  • Bardzo duża możliwość rozwoju

  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do samodzielniej pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

O nas

NAJWIĘKSZA SIEĆ NIEZALEŻNYCH LOMBARDÓW W POLSCE

Jesteśmy już w ponad 760 punktach na terenie całego kraju!

Jesteśmy największą siecią tego typu placówek w Polsce i jedną z największych w Europie.