Logo Pracuj.pl

Kierownik regionalny

MILZ KOTKIEWICZ sp.j.O firmie

10 000–16 000
brutto / mies.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sprzedażą, rozwój dystrybucji i systemu sprzedaży bezpośredniej
  • Koordynacja i kontrola punktów Lombardowch
  • Systematyczna kontrola magazynów pod kątem zgodności cen oraz jakości wystawianych aukcji
  • Nadzorowanie sprzedaży internetowej.
  • Kontrola, szkolenia oraz koordynacja pracowników w sprawach bieżących w godzinach otwarcia punktów

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Znajomość branży RTV, AGD,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć podjęcia odpłatnego dwu miesięcznego szkolenia w Krakowie
  • Relokacja do miasta Zgorzelec (dolnośląskie) lub możliwy dojazd do miejsca pracy max 30-40km
  • CV WRAZ ZE ZDJĘCIEM
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży złotniczej, oraz doświadczenie w pracy w Lombardzie.

To oferujemy

  • Bardzo wysokie wynagrodzenie PODSTAWA +PROWIZJA
  • Samochód służbowy
  • Telefon oraz laptop
  • Codzienna pomoc oraz dyspozycyjność dyrektora zarządzającego
  • Bardzo duża możliwość rozwoju
  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do samodzielniej pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

O nas

NAJWIĘKSZA SIEĆ NIEZALEŻNYCH LOMBARDÓW W POLSCE

Jesteśmy już w ponad 760 punktach na terenie całego kraju!

Jesteśmy największą siecią tego typu placówek w Polsce i jedną z największych w Europie.

Kierownik regionalny, dolnośląskie